O nás

Představení firmy

Firma LARIX-TOZ, s.r.o. – dřevovýroba a truhlářství Strakonice byla založena v roce 1993. Firmu založili tři společníci a v současné době zde pracuje 25 – 30 zaměstnanců.

Vyrábíme různé výrobky ze dřeva. V sériové výrobě např. nábytkové dílce, bedny pro přepravu zboží, lavičkové součásti, dětský a zahradní nábytek atd. V zakázkové výrobě vyrábíme masivní dřevěné stoly, dřevěná schodiště, nábytek, atd.) Vlastníme certifikát Osvědčení funkční způsobilosti zařízení na ošetření dřevěného obalového materiálu.

Máme strojní vybavení na komplexní opracování a zpracování dřeva. Firma sídlí ve vesnici Kadov, vzdálené 8 km od města Blatná a 19 km od města Strakonice v jihočeském kraji. Výrobu zajišťují dva výrobní závody.

Provozovny

Kancelář firmy LARIX-TOZ – dřevovýroba a truhlářství Strakonice je v Kadově, v budově, kde též sídlí VOD Kadov , Obec Kadov a Česká pošta.

Provozovny jsou dvě. První je v Kadově čp 5, zde je 5 dílen, jsou zde stroje pro komplexní opracování dřeva a vyrábí se zde výrobky v sériové výrobě. Zde se provozuje i zakázková truhlářská výroba.

Druhá provozovna je v obci Vrbno č.p. 53, která se nachází 2km od vesnice Kadov. Tento areál je bývalý zemědělský areál, a díky rozsáhlým výrobním prostorám jsou zde instalovány větší stroje, jako např. CNC, katr na pořez lamel, zámečnická dílna, atd.

 

Certifikace

Naše firma vlastní pro výrobu tyto certifikáty:

Certikifát ISPM 15 – Osvědčení funkční způsobilosti zařízení na ošetření dřevěného obalového materiálu

Certifikát – bezpečnost hraček (bezpečnostní požadavky NV č. 86/2011 Sb o technických požadavcích na hračky, které implementuje směrnici EP a Rady 2009/48 ES o bezpečnosti hraček. Ohledně chemických požadavků hračky splňují bezpečností požadavky na hračky NV č. 86/2009)